o nás

 
 
 
 
Firma Ing. Miroslav Mularčík - MOVYROB je skúsená prešovská stavebná a obchodná firma pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1992.

V súčasnosti firma Ing. Miroslav Mularčík - MOVYROB ponúka komplexné stavebné služby, poradenskú činnosť v oblasti stavebnej výroby, montáž elektroinštalačných rozvodov NN a VN , revízne skúšky a projekty elektroinštalačných rozvodov, vodoinštalačné práce, montáž ZTI, montáže sadrokartónových systémov, tesárske práce, montáže strešných krytín, montáže keramických obkladov a dlažieb, zhotovenie fasádnych a interiérových malieb a náterov, zatepľovanie budov.
 
 
 
 
1992
 
 
 
 
 
 
Firma vytvorila svoje vlastné okenné centrum, ktoré riadi dodávku a montáž prvotriednych hliníkových a plastových okien, dverí, zimných záhrad vrátane doplnkového sortimentu (parapetov, žalúzie, roliet, sietí...).
V ponuke má tiež škálu tieniacich systémov a garážových vrát.
 
 
 
 
1998
 
 
Od roku 1998 firma Ing. Miroslav Mularčík - MOVYROB rozšírila svoj záber o veľkoobchodný a maloobchodný predaj bežných a špecializovaných svietidiel, osvetľovacej techniky a elektroinštalačného materiálu. Momentálne svojím zákazníkom ponúka kvalitné asistenčné služby v oblasti poradenstva pre úsporu energií, svetelného designu a celkovej inštalácie svietidiel.
 
 
 
 
 
 
 
Firma Ing. Miroslav Mularčík - MOVYROB nadobudla rokmi široký rozhľad a skúsenosti a priamo spolupracuje s výrobcami a dodávateľmi nielen základných stavebných materiálov, ale aj špeciálnych stavebnín, krovov, vnútorných zriaďovacích predmetov. Pre komplexnosť stavebného diela spolupracuje s ďalšími profesijnými firmami, ktoré sú rovnocenným partnerom pri realizácii elaborovaných celkov. To umožňuje efektívne a ekonomicky výhodne zvládať celý proces od konzultácie až po samotnú realizáciu stavby. Preto je táto firma vhodnou voľbou pri realizácii interiérov, exteriérov, stavieb na kľúč a hlavne komplexnejších stavebných celkov.
Profesionálnym cieľom firmy Ing. Miroslav Mularčík - MOVYROB je poskytnúť každému klientovi najlepšie služby a odovzdať realizácie vo vysokej kvalite spracovania.
 
 
 
 
2020
 
 
 
 
 

Certifikáty a politika IMS

 
Spoločnosť je držiteľom certifikátov systémov manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001, manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci OHSAS 18001 a environmentálneho manažérstva STN EN ISO 14001, čo potvrdzuje kvalitatívny rast firmy a jej zamestnancov. Náš systém vychádza z presného rozdelenia kompetencií jednotlivým zodpovedným technickým pracovníkom od štádia prípravy zákazky až po kompletné odovzdanie vykonaného diela.